Nasz zespół

Nicola Thiele-Kahler - Kierownictwo

Tel: +49 (5202) 95697-13
Faks: +49 (5202) 95697-23
E-Mail: Thiele-Kahler@ulrichthiele.de

Andreas Panreck - Kierownictwo

Tel: +49 (5202) 95697-11
Faks: +49 (5202) 95697-20
E-Mail: Panreck@ulrichthiele.de

Matthias Schojohann - Sprzedaż

Tel: +49 (5202) 95697-14
Faks: +49 (5202) 95697-20
E-Mail: schojohann@ulrichthiele.de

Dirk Wiebesiek - Sprzedaż

Tel: +49 (5202) 95697-12
Faks: +49 (5202) 95697-20
E-Mail: wiebesiek@ulrichthiele.de

Thomas Jahn - IT/Technika

Tel: +49 (5202) 95697-15
Faks: +49 (5202) 95697-20
E-Mail: Jahn@ulrichthiele.de

Juri Bohr - Zakup / istoty celne

Tel: +49 (5202) 95697-19
Fax: +49 (5202) 95697-20
E-Mail: Bohr@ulrichthiele.de

 

Thomas Nieratschker - Zakup

Tel.: +49 (5202) 95697-18
Fax: +49 (5202) 95697-20
Mobil: +49 (160) 94422673
E-Mail: Nieratschker@ulrichthiele.de